Spotřebiče

image

Jednou z největších revolucí v kuchyni bylo nahrazení sporáku varnou a nyní indukční deskou ovládané dotykovými senzory, přičemž trouba se přestěhovala do vyšší polohy. Což má své praktické výhody, u varných a indukčních desek není zapotřebí pracného čištění vyčnívajících ovládacích prvků a k takové troubě, umístěné ve vyšší poloze máme snadnější přístup.

Dalšími trendy v kuchyni bylo nahrazení klasické trouby, troubami horkovzdušnými nebo parními. V současné době si vaření nelze představit bez mikrovlnné trouby, taktéž lednice nabízejí stále větší množství nových funkcí a zvětšuje se její užitný prostor. Neméně významným pomocníkem v současné kuchyni je bezesporu myčka, která přináší nejen výraznou pomoc v kuchyni ale především úspory.

image

Nyní si zajisté kladete otázku, jak nakupovat/vybírat spotřebiče a to nejen do kuchyně. Prvořadým faktorem při výběru spotřebiče je jeho výkon ale pozor na hlučnost. Představte si, že se Vám současně spustí pračka, myčka, lednice, digestoř a do toho ještě mixér, jejichž současně běžící motory by Vám mohly z odpočinkové pohody udělat stresující záležitost. Proto výkon ano ALE s garancí nejmenší možné hlučnosti. Dalším a to dost podstatným faktorem pro výběr spotřebiče je jeho energetická náročnost.

Naše dlouholeté zkušenosti s vestavnými spotřebiči, to jest jejich kvalitou, energetickou náročností a spolehlivostí nás donutily k redukci značek spotřebičů. Seznam značek námi instalovaných spotřebičů určitě nepřehlédnete v pravé části této stránky. Při výběru spotřebičů Vám přejeme jasnou a dobrou volbu.

Výběr značek spotřebičů

AEG
BAUKNECHT
BOSCH
CATA
ELECTROLUX
FAGOR
MORA
SIEMENS
WHIRPOOL
ZANUSSI