Dětská hřiště pro obce a školy

Omlouváme se ale katalog je momentálně ve výstavbě a intenzivně se na něm pracuje. Jednotlivé položky a prvky katalogu jsou postupně přidávány. Děkujeme za pochopení. Ceny jsou pouze orientační.

V tomto sektoru Vám nabízíme prodej a montáž certifikovaných dětských hřišť pro mateřské školky, obce, rekreační zařízení, restaurace, hotely, zábavní parky, a další. Veškeré výrobky splňují bezpečnostní normu ČSN 1176 a můžete si být jisti, že bezpečnost dětí je naší velkou prioritou. V naší nabídce najdete veškeré vybavení pro dětská hřiště: skluzavky, dětské domečky, pískoviště, houpačky, kolotoče, atd. Dětská hřiště dodáváme na klíč. Pokud máte strach s výběrem vhodných doplňků hřiště, nebojte se na nás obrátit - rádi vám poradíme se vším, co je spojené se zřizováním a provozem dětského hřiště.

Dětská hřiště jsou postavena na systému do-it-yourself ("udělej si sám" - stavebnicový systém). Většina herních zařízení nevyžaduje speciální dopadový povrch (určeno pro travnatý povrch = nižší cena), veškeré kovové části jsou opatřeny antikorozní úpravou (pozink, komaxit) a většina dřevěných konstrukcí je tlakově impregnována.

Zboží objednávejte pomocí webového formuláře, nebo na telefonním čísle +420 603 816 420, kde Vám zároveň rádi poradíme, nebo odpovíme na Vaše dotazy.

Vybírat můžete v kategoriích na pravé straně stránky. Momentálně jsou funkční pouze tyto kategorie:

Kategorie